Зерноочисна техніка: що нового на українському ринку?

Надійна зерноочисна техніка - це те, чого потребують як великі сільськогосподарські підприємства, так і дрібні господарства. Що ж готовий запропонувати сучасний український ринок? Де знайти обладнання, яке задовольнило б усі побажання замовника? Відповідь на це питання знає Житомирський механічний завод, який виготовляє устаткування для сільського господарства вже понад 20 років. Це елеватори, сепаратори, норії та інша техніка продуктивністю від 10 до 100 тонн на годину.

Зерноочисна техніка: назад у минуле

У наш час неможливо уявити собі сільське господарство без зерноочисної техніки. Перша зерноочисна машина з'явилася ще 700 років тому в Китаї. Тоді це була просто віялка з обертовим вентилятором, який створював повітряний потік і відділяв рис від шкірки. Сам принцип очищення зерна зберігся і до нашого часу. Щоправда, техніка серйозно змінилася, удосконалилася.

В даний момент існує кілька способів очищення та калібрування зернових. Це очищення за допомогою потоку повітря, поділ за розміром, калібрування по довжині, сортування і очищення по щільності, сепарація насіння станом поверхні і формі. Обладнання, яке використовується для очищення зена, включає елеватори, сепаратори, норії. Житомирський механічний завод виробляє все це обладнання, використовуючи інноваційні технології і великий досвід.

Зупинимося детальніше на деяких видах техніки для очистки зерна.

Сепаратор зерновий БЦСМ-25,50-100

Віброцентробіжний сепаратор застосовується для очищення зерна і насіння зернових, круп'яних і бобових культур від засмічених і зернових домішок. Його використовують у складі зерноочисних агрегатів типу ЗАВ-40, ЗАВ-20. Агрегат має прекрасні технічні характеристики. Він відрізняється простою і надійною конструкцією. При переході на очищення іншої культури здійснюється заміна секції звт і регулюється подача зерна і повітря.

Норії (ковшові елеватори)

Норії або ковшові елеватори використовуються для вертикального транспортування зерна в складі зерноочисних ліній, а також для подачі зерна в склади та зерносховища. Наш завод виробляє елеватори одно-і двопоточні. Вони можуть мати різну висоту і продуктивність.

Пневмосепаратори Р-8-СДО-16,25,50

За допомогою цього обладнання можна отримати ціле повновагове зерно і якісний посівний матеріал без домішок. Пневмосепаратор може працювати з зерном будь-якої вологості без додаткових наладок. Використовуючи його, ви можете підвищити врожайність на 30-40%. Крім того, обладнання має низьке енергоспоживання, що також дуже вигідно.

Ознайомитися з іншими пропозиціями нашого заводу ви можете на сайті. В нашому асортименті тільки надійна і сучасна зерноочисна техніка, яка допоможе вам отримати великий урожай і, відповідно, збільшити прибуток.