Сучасний сепаратор зерновий, який рекомендують професіонали

Існує безліч видів сепараторів для зерна, які забезпечують післязбиральну обробку: плоско-решітні віброцентробіжні з циліндричним ситом, циліндричним горизонтальним ситом та інші. Пропонуємо вашій увазі нову розробку в зерноочистці від Житомирського механічного заводу. Це сепаратор зерновий додаткової очистки, який вирішує питання розподілу зерна по натурі.

Сепаратор зерновий Р8-СДО-16 має особливу конструктивну схему. Вертикальний потік повітря пронизує зустрічну зернову суміш. Потік зернової суміші знаходиться в зваженому стані. З потоку суміші з допомогою повітря забираються домішки, неповноцінне зерно. Завдяки регулюванню потоку повітря можливо отримати важке повноцінне зерно, яке повністю відповідає посівними кондиціям.

Варто відзначити, що сепаратор зерновий Р8-СДО-16 не має жодної рухомої деталі крім вентилятора. Він характеризується високою продуктивністю: від 16 т/год до 50 т/год в залежності від ступеня чистоти очищаючого матеріалу. Ця продуктивність дозволяє отримати якісне насіння. Потужність сепаратора складає всього у 3 квт/год.

Сепаратор встановлюється в технологічну лінію зерноочисних комплексів ЗАВ-10, ЗАВ-25, ЗАВ-40 за сепаратором попереднього або первинного очищення зернової суміші.

Чому варто купити сепаратор зерновий Р8-СДО-16?

Обладнання має безліч переваг. По-перше, чтоит відзначити простоту і надійність конструкції, котрі гарантують довговічність в роботі. Універсальність і функціональність роблять сепаратор незамінним для післязбиральної обробки зернових культур.

Житомирський механічний завод надає вам унікальну можливість придбати сепаратор зерновий за ціною виробника з доставкою в будь-яку точку світу. Ми орієнтуємося на дрібні господарства, так і на великих виробників зернових. Гарантуємо оперативне митне оформлення вантажів. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Отримати консультації кваліфікованих фахівців і задати питання по вибору техніки ви можете за контактними телефонами в зручний для вас час.