Як правильно вибрати барабанний скальператор?

Проблема засміченості зерна в наш час дуже актуальна. Саме тому досить важливим є питання первинної очистки зерна перед сушінням. Адже, як відомо, засмічене зерно може призвести до небезпечних наслідків, таких як загоряння обладнання. А під час зберігання воно може псуватися. Цю проблему допомагає вирішити така техніка як барабанний скальператор. За допомогою нього здійснюється первинне очищення зерна від випадкових домішок великого розміру. Скальператори виробництва Житомирського механічного заводу мають безліч переваг, тому заслужили довіру аграріїв по всій Україні і за її межами.

Особливості барабанних скальператоров БЗО

Такі скальператори забезпечують максимальну ефективність очищення зерна - 100% завдяки зміні ситового барабана машини. Висока продуктивність і потужність - величезні переваги обладнання. Техніка має такі важливі параметри як технологічна ефективність, надійність, простота в експлуатації, мінімальна енергоємність.

Барабанний скальператор БЗО (МР)-200 є багатофункціональною моделлю. Використовується для виділення грубих великих сторонніх домішок з метою захисту від засмічення приймально-розподільних пристроїв подальшого зерноочисного обладнання. Він виконує такі операції як скальперування, відбір дрібної фракції, підвищений відбір дрібної і смітної домішки, відбір великої і дрібної смітних домішок, відбір аеродинамічних домішок, калібрування зернового матеріалу по геометричним розмірам, поділ зернового матеріалу по культурам. Встановлюється в зерноочисних відділеннях елеваторів зерноочисних комплексів і на хлібоприймальних підприємствах.

Скальператори виробництва Житомирського механічного заводу прості в монтажі. Їх можна встановити на різних елеваторах, зернопереробних і комбікормових заводах. Також варто відзначити легкість і зручність обслуговування. Все, що потрібно - дотримуватися правил, які вказані у керівництві з експлуатації і техніка буде працювати дуже довго без матеріальних витрат.

Барабанний скальператор БЗО(МР)-200 - надійне і зручне обладнання, купити яке ви можете за вигідною ціною вже зараз. Ви зможете збільшити рентабельність вашого господарства та підвищити прибуток.