Зерномети: характеристики та види

Звичайно, обладнання для очищення зерна - це добре, але крім нього зерноперероблювальне підприємство повинно мати ще і механізовану подачу зерна для ефективної роботи.

Для розвантажувально-навантажувальних робіт на транспортних майданчиках і зерносховищах служить зернокидач. Він розроблений спеціально для переміщення сипкого зерна і тому справляється з цією роботою набагато краще, ніж звичайні транспортери. Загалом, є декілька видів цих машин з різними стрічками - звичайною, плоскою або шевронною, які виробляються в Україні.

Однією з моделей метальників є ЗМ 60 самохідного типу. Він здатний переміщати до 70 тонн зерна на годину. Робоча швидкість - 59 м/год. Працює цей зернокидач від електричного приводу, потужність якого становить 9,1 кВт. Він здатен закидати зерно на висоту близько 4 м і на відстань до 12 м. Може використовуватися на відкритих токах і в складських приміщеннях. Можливе використання і для розкидання зерна з метою просушування. Воно може бути виконане на будь-яких поверхнях.

Тример ЗМ 60 має кут повороту 90 градусів в обидві сторони, що дозволяє забезпечити практично безперервну метальну роботу. Термін служби цього метальника становить понад 8 років. Інша модель - ЗМ 90 - має продуктивність до 100 тонн/год. Також ця машина є самохідного типу з потужністю електродвигуна 9,1 кВт. Робоча швидкість теж 0,059 км/год.

Проте все ж є певні відмінності від ЗМ 60:

1) на 100 мм ширше тример;

2) на 70 мм більше завантажувальний елеватор;

3) на 130 мм більше діаметр задніх коліс;

4) може використовуватися також і більш потужний двигун.

Отже, він є більш громіздким, однак управління не набагато складніше.

Ще одна модель зернокидача ЗМ-90-110 дозволяє перекидати зерно на відстань до 10 м від точки викиду тримера. Висота складування досягає 4 м, що робить зручною роботу у великих багатоярусних складах або в зерносховищах. Продуктивність при вологості пшениці до 18% становить 70 тонн/годину. Доступна система автоматизації навантаження, яка створює умови для роботи в повністю автоматизованому режимі із заданою продуктивністю.

Варто відзначити, що ці моделі зернометів мають вбудовані освітлювальні прилади, які роблять можливою роботу навіть в темний час доби. До їх складу входять LED-лампочки, відомі своїм довгим терміном служби. Доступною є і установка звукового сигналу при необхідності. На сайті нашої компанії ви можете купити зернометач, що відповідає потребам вашого підприємства.